Dokonalé krytí aneb Jak správně vybrat make-up

Celé léto jste pracovala na pěkném opálení, ale s příchodem sychravého počasí vaše tvář bohužel opět pobledla. Navíc se na ní tu a tam objeví nějaká nedokonalost, kterou je potřeba zakrýt. Jak vybrat správnou formu krytí, make-up nebo tónovací krém, který by vám sedl jako druhá kůže?

Fandíte přirozené kráse, a tak byste si veškerá zkrášlovadla nejraději odpustila, jenže tušíte, že v průběhu podzimu a zimy se bez kvalitního make-upu nebo minimálně tónovacího krému rozhodně neobejdete. Potřebujete sjednotit tón pleti, zakrýt pigmentové skvrny a občas schovat i nějaký ten pupínek, který vám na kráse a sebejistotě samozřejmě také nepřidává. Zároveň však toužíte, aby to vypadalo, že jste žádná líčidla vlastně ani nepoužila. Nebo skoro žádná… Je nám to jasné: potřebujete si zkrátka vybrat správnou formu krytí. Jenže jak na to? Poradíme.

Ze všeho nejdříve byste si měla rozmyslet, co od svého make-upu očekáváte. Je to pouze sjednocení barvy pleti, jinak s pletí žádný problém nemáte? V tom případě si vystačíte jen s tónovaným krémem s lehčí formou krytí. Vyzkoušet můžete třeba Heliocare color gelcream SPF 50, který je k mání hned ve třech barevných odstínech. Kromě toho, že vám dodá zdravě přirozený a jednotný nádech, tak vaši pleť i ochrání před škodlivým slunečním zářením, které jak známo urychluje stárnutí pokožky. A kdo by nechtěl stárnout co možná nejpomaleji, že?

Druhou možností na výběr z vysloveně lehkých forem krytí je extra lehká fluidní fotoprotekce Sheer Physical Protection SPF 50 od značky NeoStrata. Potěší vás výlučně minerálními filtry, výtažky ze zeleného čaje, vitaminem E  a dalšími cennými složkami, které prospějí i velmi citlivé pleti. Tento ultra lehký krém s jemně zabarveným nádechem pak můžete využít také na červené jizvy, které se snažíte ochránit před sluncem, plus zamaskovat před svým okolím.

Vadí-li vám akné nebo pokud potřebujete zamaskovat pigmentové skvrny, které vám na tváři zůstaly po intenzivním letním slunění, bez radikálnějšího stupně krytí se už ovšem neobejdete. V takovém případě proto vsaďte na klasický make-up, ale pozor, dejte si velmi záležet na výběru jeho správného odstínu. Pokud si nejste jistá, jak by měl ten pravý vypadat, kupte si nejprve vzoreček, a to buď v lékárně nebo třeba přímo u nás na e-shopu. Vybírat můžete ze třech odstínů make-upů v řadě Heliocare advanced nebo ze stejného počtu odstínů v řadě Heliocare 360°.

Make-up Heliocare color oil-free compact je vhodný pro všechny typy pleti i pro všechny druhy fototypů. Poskytne vám maximální krytí  i vysokou ochranu před sluncem. Zároveň zpomaluje stárnutí pleti, protože umí redukovat tvorbu volných radikálů. Přitom se nemusíte bát nežádoucího efektu masky. Je totiž konzistenčně lehký a protože obsahuje i pudrovou složku, obejdete se v dalším kroku líčení bez pudru, přitom se vám obličej nebude lesknout. Stejně tak se vám ale může zalíbit největší nováček mezi make-upy z portfolia naší španělské kosmetiky, a to Heliocare Cushion Color 360°. Jako jeho starší sourozenec z řady Heliocare advanced nabízí i tento make-up sjednocení barvy pleti, která bude i po nanesení make-upu působit opravdu přirozeně. Co víc si přát?

Skvělé je, že i tento make-up v podstatě umí odporovat času, tedy maximálně zpomalit proces stárnutí kůže. Jak? Obsahuje totiž inovativní přírodní filtr Fernblock, jehož hlavní složkou jsou výtažky ze vzácné kapradiny, zeleného čaje, antioxidantů a vitaminů E a C. Make-up je hypoalergenní, nekomedogenní a bez parabenů. A další plus? Nabízí maximální ochranu před komplexním spektrem slunečního záření a eliminuje tvorbu hyperpigmentace. Pomyslnou třešinkou na dortu je pak jeho konzistence: tekutá podoba, ovšem v kompaktním provedení, tudíž se make-up snadno roztírá a dokáže velmi snadno přilnout k pleti. Tak co, máte vybráno? 😉

You may also like

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux